Oslavy a rauty

Nabízíme Vám různé druhy lahůdkářských výrobků. Jsme schopni zajistit občerstvení na společenské a pracovní večírky, svatby, křtiny, promoce, rauty pro firmy a domácnosti. Na objednávku pro Vás připravíme obložené mísy dle výběru a Vašeho přání:  chlebíčky, bagety, jednohubky,  kanapky, chuťovky-plněné hermelíny, nejrůznější masové speciality, saláty, sýrové výrobky, bylinkové omáčky, vdolečky, dezerty. Vždy klademe důraz na čerstvost a kvalitu výrobku.

Jednoduše je to služba, kdy pro vás nachystáme pohoštění dle vašich představ. V našem znění si můžete představit kompletní servis na profesionální úrovni. Nachystáme pro vás skvěle vypadající pokrmy,  které ještě lépe chutnají  a zaručujeme vám, že všichni vaši hosté budou na událost ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Provozujeme bufety na různých festivalech a akcích, jízdy králů, slováckých slavnostech apod. a pro nás, ale i pro ostatní vaříme různé druhy gulášů, gulášové polévky, dršťkové polévky, zelňačky a další jídlo dle potřeb bufetu.

Ceník